Uživatel nepřihlášen
Brokyho nálevna názorů
RSS kanál blogu
Píše: Brokarek - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Brokyho nálevna názorů

20 věcí, které musíte zakusit v GTA V

Pátek 29.8.2014 21:39 - Autor: Brokarek

20 věcí, které musíte zakusit v GTA VMilí spoluhráči a spoluhráčky

Vydání next-gen konzolových a PC verzí GTA V se nám pomalu, ale jistě blíží. Rozhodl jsem se tedy zpracovat můj osobní seznam věcí, které bych vám doporučil zkusit při hraní na vlastní kůži. Je jedno, jestli se na výpravu do Los Santos a Blaine County teprve chystáte, nebo její silnice, hory a vlny již dávno brázdíte (případně už jste zapěli svoje "Bye bye Vinewood Hills forever"). Takový překrásný svět skrývá mnohé fantastické zážitky, z nichž jsem příjemných dvacet pečlivě vybral, v některých případech obohatil o obrazový materiál. Na symbolických šedesát devět kousků jsem si netroufl, třeba příště :)

Doplňuji jen, že vybírám pouze činnosti, do kterých by vás hra za normálních okolností nenutila, takže nic jako "zahrajte si příběh" nenajdete.


1. Pařte s přáteli

Kromě příjemně strávené noci vám paření s přáteli (Hang out) dovolí prožít několik kousků, které jako osamělý vlk provádět nemůžete. Pitky v barech prostě o samotě nemají ten správný říz. Navíc se lépe seznámíte s danými kumpány, ponoříte se více do spletitého příběhu a dobře se pobavíte. Postavy jako obvykle hláškují co jim jazyky stačí a často se dozvíte velice zajímavé a místné poznatky (po třech přejetých barech to holt nikomu moc nepálí)
TIP: Pokud chcete s nezletilcem Jimmym popíjet, musíte vyrazit s Franklinem


2. Zazávoďte si na skůtrech v Raton Canyonu

U břehů Alamo sea najdete jeden ze závodů na strojích plovných, to jest na vodních skůtrech. Ne že byste si na těhle malých a agilních mrškách neužili zábavu i ve vlnách Pacifiku, ale průjezd úzkými serpentinami Raton Canyonu, především pak za krvavě rudého západu slunce, vnáší do zběsilé jízdy pořádné koření a činí z něj jeden z nejlepších zážitků, které vám voda v GTA V může nabídnout.

TIP: Bacha na peřeje

3. Prožeňte Feltzera Los Santos Customs

Úpravy aut dostaly v GTA V dost prostoru, ale některá auta prostě i přes maximální snahu příliš moc nezkulturníte (nebo naopak?). Nikoliv však Feltzer. Virtuální verze sportovního kupé Mercedes oplývá brutálními tvary a především odzbroujícím zadním difuzorem. Po řádném nakopnutí motoru, snížení světlé výšky a instalaci pár průduchů či spoilerů dostanete opravdu solidní dělo, které si především ve vzhledu nezadá prakticky s ničím, co ve hře najdete. Ani vyladěné Zentorno nepůsobí tak démonským dojmem. Feltzera si můžete, ehm, vypůjčit na ulici od ochotného kolemjedoucího či koupit na Southandreassuperautos.com.

TIP: Nahoďte Sunrise Orange barvu


4. Zacvičte si jógu na hoře Gordo

Jeden z hlavních aktérů hry, Michael, dostal v pátém díle možnost provozovat na první pohled relativně nezábavnou činnost jógu. Ta ale nabývá až překvapivé atmosféry na špičce hory Gordo, tyčící se na severovýchodě mapy. Krystalicky čistý vzduch, ticho, poletující ptactvo a odzbrojující výhled na okolní hory. Přesně to je Mount Gordo Yoga. Nejlepší minihra ve hře, a to nejsem žádný natočpáčku-minigame masochista.

TIP: Cestou na vrchol potýrejte tělo a ušetřete přírodu pomocí kola


5. Skočte s padákem pomocí vozidla

Jedna z vedlejších misí vás k tomu přímo donutí, jinak se představivosti meze nekladou. Vezměte padák, motorku, čtyřkolku, buginu, pořádně se rozjeďte z nějakého skaliska čnícího se vysoko nad zemí/vodní plochou a ve správném momentě se odrazte. Bezpečný dopad je pak jen na vás. Případně si jízdu okořeňte ještě více a zkuste dopadnout na jedoucí vlak.

TIP: Padák otevírejte hned po výskoku

6. Kupte si molo a plňte úkoly na dně oceánu

Na západní straně mapy si můžete pořídit malé molo s domkem, ke kterému dostanete ponorku a člun. Pomocí ponorky můžete sbírat jaderný odpad, pomocí člunu kusy ponorky pro vdovu po bývalém průzkumníkovi hlubin. V případě člunu se do vod vrhnete pomocí dýchacích přístrojů a většinou se hrabete ve vracích letadel, bohatě rozesetých po březích San Andreas, v případě ponorky pročesáváte vodní hladinu a hledáte zeleně blikající nádobky. Především díky perfektnímu a tajemnému ozvučení a dokonale propracované vodní fauně a flóře je průzkum dna doslova a opravdu "hluboký" zážitek.

TIP: V případě potápění bez ponorky pozor na žraloky

7. Navštivte Grove Street a rozpoutejte masakr

Trochu nostalgie můžete zažít při návštěvě legendární ulice hrající majoritní roli v předchozím díle série. Vemte si dostatek kvérů a munice, chvíli se rozhlížejte a pak spusťte vražedné staccato. Klasický gangwar na sebe nenechá dlouho čekat a než se nadějte, už stojíte proti hordě rozzuřených Ballas lačných po vaší krvi. Můžete se rychle stáhnout a zasáhnout také do území Vagos, kteří vás taktéž s teplým štrůdlem a kávou nepřivítají.

TIP: Použijte Franklina, ať je bitka pořádně pikantní a tématická


8. Vyvenčete Chopa

Franklinův pejsek není jen tak nějaký plyšák na efekt a do propagačních materiálů. Jde o plnohodnotnou příběhovou postavu, tak mu věnujte patřičnou pozornost. Venčete ho, hrajte si s ním pomocí mobilní aplikace, nebo si s ním alespoň "pokecejte" (pomocí šipky vpravo na Dpadu). A pokud vás tenhle němý hrdina začne nudit, není nic jednoduššího, než si "omylem" splést gumový míček s odjištěným granátem a z Chop Chopa udělat Hot Doga.

TIP: Nezkoušejte vtípek s granátem před očima přítelkyně milující psy (vlastní zkušenost)

9. Užijte si trochu zábavy s výbušninami a cisternami

Pokud na dálnici náhodou potkáte cisternu (nebo častěji celou flotilu vozů) a máte při ruce pár přísavných bomb, nezahálejte. Nenápadně se přibližte, s precizností zkušeného hráče GTA hoďte výbušninu na žlutooranžovou nádrž a vzdalte se. Pro dokonalý efekt takhle "obohaťte" všechny kolemjedoucí cisterny (nebo rovnou všechna vozidla co vidíte). Následně zmáčkněte spoušť a kochejte se. Pohled k nezaplacení. Jen pozor, abyste se při tom kochání najednou nenašli v příkopě, jako chudák pan doktor.

TIP: Pokud nemáte bomby, i chvíle střelby udělá své

10. Řáděte ve vlnách

Á skůtry podruhé. Díky až zvráceně realistickému moři si můžete podél břehů mapy užívat vodních radovánek se vším všude. Je jedno, jestli sedíte v rychlém člunu nebo na lehoučkém vodním skůtru. Skákání a odrážení ve vlnách vás stejně jen tak neomrzí. A i kdyby ano, pořád zůstává možnost zajet mezi překážky a skokánky u Vespucci Beach, nebo využít přírodních krás a kličkovat mezi skalisky po březích Blaine County.

TIP: Vyhýbejte se nevzhlednému přístavu

11. Vyšplhejte na nápis Vinewood

Legendární papundeklový kus umění, obří nápis Hollywood, stojící na obzoru města Los Angeles má samozřejmě i svůj virtuální ekvivalent. Jízda k ohromným písmenům je krátká a plná turistů s batohy na zádech. Opět doporučuji pro plné vychutnání jízdy jednostopé vozidlo. Kolem písmen můžete dělat nesmysly, terorizovat přihlížející, nebo na nápis vylézt pomocí žebříku a pořídit pár selfie.

TIP: Na písmenech postupujte opatrně, nemají zábradlí a pád bolí


12. Driftujte na letišti

Po zakoupení hangáru na Los Santoském letišti dostanete možnost bezstrestně trávit čas v celém areálu letiště. Využijte toho, vezměte nějaké čiperné auto (třeba zmíněného Feltzera, který má přetáčivé vůle habaděj) a jeďte potýrat gumy na letištní plochu. Vzhledem k velkému množství prostoru si užjí zábavu i ti nejméně zruční drifteři (složité to není, rozjeďte se a experimentujte s ruční brzdou) a prostory letiště udávají správně "ProStreetovou" atmosféru. Krom toho si prakticky ze všeho můžete udělat tréninkovou překážku.

TIP: Nestavte se do cesty pohybujícím se letadlům


13. Zazávoďte si ve Vinewood Hills

Vilová čtvrť Vinewood Hills jen vybízí k divoké jízdě. Extrémně úzké, klikaté a ostré cesty dají pořádně zabrat jak řidičovi, tak vozu. Nutností je jet na plný plyn, zatáčky řezat po ručce a rychle uhýbat protijedoucím vozům. Nebezpečí se také skrývá v autech vyjíždějících z dvorků a garáží. Pořádná honička s policíí má v těchto místech města neuvěřitelný říz

TIP: Berte přetáčivé auto s brutální akcelerací

14. Jezděte po horách v terénních vozidlech

S terénními vozidly a motorkami je ve hře na prašných cestách spousta zábavy. Překrásné výhledy na dechberoucí krajinu Blaine County si můžete spestřit různými stroji, divoce polykajícími jeden kamenitý kilometr za druhým. Samozřejmě se můžete zapojit i do zběsilých závodů na kroskách a čtyřkolikách, ale proč se řídit tratí, když si ji můžete volit vy sami? Šplhání po skalních stěnách, řezání zatáček v buginách, skákání na šílených nerovnostech... V tom se skrývá to, co nás na divočině baví.

TIP: Vyšplhejte pomocí BF Injection na Mount Chilliad


15. Dovezte někoho do kempu Altruistů

Kempl Altruistů, skrytý v horách, je velice prapodivné místo. Tvoří domov šíleného kultu znásilňovačů a vrahů (a kanibalů). Jakožto Trevor jim můžete dovážet "oběti", čili postavy, které jakožto náhodné lidi seberete při cestě, obvykle po jejich nezdařeném útěku od zločinu, nebo na mol ožralé. Samozřejmostí je tučná odměna. Především v noci je pak horská cesta do kempu dost atmosférický a temný zážitek.

TIP: Neodvážejte do kempu Packieho z GTA IV, je to skvělý pomocník při vloupačkách


16. Ukradněte tank a rozpoutejte chaos

Oblíbený tank se vrací. Šílená, konvenčně nezničitelná zbraň na kolech, promiňte, pásech se opět může dostat do vašich rukou. Tentokrát jej navíc nemusíte krást z vojenské základny (nebo použít cheat), ale můžete si jej naprosto legálně koupit na internetu (vítejte v Americe). A dál... dál už to znáte. Jedno oko pozůstalých nezůstane suché a jedna ulice nezůstane ušetřena doutnajících vraků.

TIP: Přejíždějte auta

17. Blbněte s benzínem

Benzín je v GTA V dobrý sluha. Pomocí kanystru můžete vymýšlet šílené skopičny, od zapalování lidí, aut, až po taktické barbecue širokého okolí. Benzínovou stopu můžete zapálit dokonce i vznícením zbytkového paliva ve výfukovém ústrojí (čili oblíbené "šlehání plamenů z výfuků"). Polít můžete i mrtvoly, zvířata, obchody a tak dále.

TIP: Při zapalování zbraní použijte tlumič pro "nenápadnost"

18. Stalkujte někoho

Ano. Fenomén stalkerství se dostal i do GTA V. A to nikoliv ve formě známé ze stejnojmenné post-apokalyptické série her, ale vec formě pronásledování nic netušících lidí. Pokud za někým delší dobu půjdete, dočkáte se velice vtipných a zajímavých reakcí. Od nadávek se tak dočkáte až po volání policie (k tomu se vůbec kolemjdoucí uchylují často) nebo pěstní roztržku. Jak následný konflikt vyřešíte je jen na vás.

TIP: Pronásledujte jinou hlavní postavu, ale buďte připraveni na smrtící pěstí


19. Vyzvěte policejní helikoptéru na duel s větrnou farmou

Velice známý nedodělek v umělé inteligenci vzdušného sboru policejních složek Los Santos. Helikoptéra se na vás možná nalepí dostatečně blízko a vyčenichá vás leckde, ale pokud budou vaše stopy vést na větrnou farmu plnou rotorů, piloti helikoptér nemají šanci. Chladnokrevné listy větrníků rozšmelcují poletující helikoptéru na kusy a vy máte hned o pár problémů méně. Na chvíli.

TIP: Pokud vydržíte odolávat pozemním jednotkám, nekonečné zástupy nebohých helikoptér nikdy neprořídnou

20. Staňte se postrachem Vespucci Beach

Pláž Vespucci je značně rozlehlá, plná krásných žen v bikinách, krásných mužů v posilovnách, zalitá krásným sluncem, pokryta krásným pískem, ozdobená krásným molem plným krásných atrakcí. Vše se zdá krásné, dokud na ní nezavítá ne už tak krásný magor na čtyřkolce, s radostí přejíždějící rekreující spoluobčany. Tím magorem jste samozřejmě vy a čtyřkolka je samozřejmě kradená od místní pobřežní hlídky. Žádná krásná Pamela se vám ale za paty s kulometem nevrhne a krvavá jatka všeho druhu vám jen tak nějaká bezpečnostní složka nezkazí (no, ona ani ta Pamela nebyla zrovna bezpečnostní složka, spíše atraktivní vložka).

TIP: V mezičase zavítejte na horskou dráhu rozléhající se na mole


Tím jsme dospěli ke konci, pro mě docela vyčerpávajícího, seznamu. Doufám, že si jakožto čtenáři najdete něco, co i pro vás bylo neznámé a v blízké době na vlastní kůži vyzkoušíte. A pokud ne, nevadí. Děkuji za to, že jste dospěli až do tohoto bodu. Nicméně svět GTA V toho stále skrývá ještě mnohem více, nemluvně o GTA Online. Pokud jste ještě tento majstrštyk neokusili, případně jste neměli tu možnost, již brzy ji mít budete a já dávám svou drahou, pravou ruku do ohně za to, že vám za to GTA V stojí.
Hraní zdar.

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku 20 věcí, které musíte zakusit v GTA V
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
BůhOnty   3x   Malasnikov: Zvrácená možná...Já taky nejsem ten typ člověka který zabíjí co se hýbe, ale sem tam když se objeví velká skupina lidí, tak ta představa jak letí všichni vzudchem mne svede :DBůhOntybuhonty2908    3.9.2014 15:49 BůhOnty

Malasnikov: Zvrácená možná...Já taky nejsem ten typ člověka který zabíjí co se hýbe, ale sem tam když se objeví velká skupina lidí, tak ta představa jak letí všichni vzudchem mne svede :D

Brokarek   4x   To byla jenom prevence :D
Konečně máme správný počet komentářů :)odkaz ]
Brokarekbrokarek13979
    2.9.2014 15:32
Brokarek

To byla jenom prevence :D
Konečně máme správný počet komentářů :)odkaz ]

Malasnikov   1x   Brok: Tak Mightymu vadi placeni za hrani online, takze Xbox spatna volba je. CzechNeverEnd to nemyslel nijak spatne, proste jenom napsal pravdu.Malasnikovmalasnikov16453    2.9.2014 14:18 Malasnikov

Brok: Tak Mightymu vadi placeni za hrani online, takze Xbox spatna volba je. CzechNeverEnd to nemyslel nijak spatne, proste jenom napsal pravdu.

Brokarek    Kdo označí na mém blogu Xbox za "špatnou" konzoli, letí ;-)Brokarekbrokarek13979    2.9.2014 14:11 Brokarek

Kdo označí na mém blogu Xbox za "špatnou" konzoli, letí ;-)

Malasnikov    Mighty: To je jenom tvoje hloupost a nic jinyho. Kdyby sis koupil PS3 tak za hrani GTA Online platit nemusis vubec nic. No a kdyby sis nastavil free-aim a pripojil se do GTA Online tak v tve session budou mit free-aim automaticky vsichni. Takze...je to rukama a hlavou a ne konzoli ani hrou.Malasnikovmalasnikov16453    2.9.2014 14:00 Malasnikov

Mighty: To je jenom tvoje hloupost a nic jinyho. Kdyby sis koupil PS3 tak za hrani GTA Online platit nemusis vubec nic. No a kdyby sis nastavil free-aim a pripojil se do GTA Online tak v tve session budou mit free-aim automaticky vsichni. Takze...je to rukama a hlavou a ne konzoli ani hrou.

CzechNeverEnd    Jo, ale za to ze sis koupil spatnou konzoli nemuze gta... A pokud vim, tak clovek s auto aim se do free aim session pripojit nemuze, nebo teda muze, ale aim se mu automaticky zmeni...CzechNeverEndczechneverend21707    2.9.2014 13:34 CzechNeverEnd

Jo, ale za to ze sis koupil spatnou konzoli nemuze gta... A pokud vim, tak clovek s auto aim se do free aim session pripojit nemuze, nebo teda muze, ale aim se mu automaticky zmeni...

Mighty   1x   CzechNeverEnd: Čti pořádně než se začneš pouštět do rad.... Autoaim u OSTATNÍCH HRÁČŮ.... A detektiv seš dobrej, opravdu X360Mightymighty28812    2.9.2014 10:57 Mighty

CzechNeverEnd: Čti pořádně než se začneš pouštět do rad.... Autoaim u OSTATNÍCH HRÁČŮ.... A detektiv seš dobrej, opravdu X360

23cicer   1x   ty vole rdr na pc. . tomu bych se vůbec nebránil23cicer23cicer7279    2.9.2014 10:20 23cicer

ty vole rdr na pc. . tomu bych se vůbec nebránil

CzechNeverEnd   1x   Mighty: teda nevim co a na čem si hrál, ale gta online neni placený a když nechceš hrát s autoaim, tak si ho vypni... Asi si to hrál na x360, kde je multiplayer placenej, ale to neni chyba gtacka, ale xboxu...

Malasnikov: Však jo, já vim xD Snad vim, jakym způsobem si Gta Online užíváš, když sme v něm společně strávili tolik hodin možná i dní :-D
CzechNeverEndczechneverend21707
    2.9.2014 07:56
CzechNeverEnd

Mighty: teda nevim co a na čem si hrál, ale gta online neni placený a když nechceš hrát s autoaim, tak si ho vypni... Asi si to hrál na x360, kde je multiplayer placenej, ale to neni chyba gtacka, ale xboxu...

Malasnikov: Však jo, já vim xD Snad vim, jakym způsobem si Gta Online užíváš, když sme v něm společně strávili tolik hodin možná i dní :-D

Mighty   1x   Ne je to pohoda. . jen me nebavi ten placenej online, autoaim ostatních hráčů atp
u PC navíc možnost modování, .... není nad upravené chování aut ve 4ce
Mightymighty28812
    2.9.2014 01:30
Mighty

Ne je to pohoda. . jen me nebavi ten placenej online, autoaim ostatních hráčů atp
u PC navíc možnost modování, .... není nad upravené chování aut ve 4ceKomentář byl autorem naposledy upraven 2.9.2014 01:35

Původní verze před úpravami:Ne je to pohoda. . jen me nebavi ten placenej online, autoaim ostatních hráčů atp

Balthasar    Brokarek: Máš pravdu, jednička byla super. Jediná hra kteroui jsem na PS hrál.... . jediná :DBalthasarbalthasar14406    1.9.2014 23:29 Balthasar

Brokarek: Máš pravdu, jednička byla super. Jediná hra kteroui jsem na PS hrál.... . jediná :D

SeriozníSam   1x   Brokarek: Spolu s tím jsou rumours, že Red Dead Redemption vyjde i na current-gen konzole a PC :DSeriozníSamserioznisam9104    1.9.2014 22:06 SeriozníSam

Brokarek: Spolu s tím jsou rumours, že Red Dead Redemption vyjde i na current-gen konzole a PC :D

Brokarek   1x   Tak trochu tématický bonus. Nevím jestli to je pravda, ale právě jsem se dočetl, že na PAXu oznámili datum vydání Red Dead Redemption 2. Březen 2015. Ať už je to pravda nebo ne, čas bouchnout šampus pařani! :DBrokarekbrokarek13979    1.9.2014 21:56 Brokarek

Tak trochu tématický bonus. Nevím jestli to je pravda, ale právě jsem se dočetl, že na PAXu oznámili datum vydání Red Dead Redemption 2. Březen 2015. Ať už je to pravda nebo ne, čas bouchnout šampus pařani! :D

CZconnor   1x   Mighty:
Co je na tom "opruz" :shock: ?
CZconnorczconnor20481
    1.9.2014 21:14
CZconnor

Mighty:
Co je na tom "opruz" :shock: ?

Balthasar    Klid pakoni.... jste už asi tak půl roku za tím PC vs. konzole.... . takže KLIIIIDBalthasarbalthasar14406    1.9.2014 20:55 Balthasar

Klid pakoni.... jste už asi tak půl roku za tím PC vs. konzole.... . takže KLIIIID

Malasnikov   3x   Mighty: Jedinej opruz tady jses ty.Malasnikovmalasnikov16453    1.9.2014 18:01 Malasnikov

Mighty: Jedinej opruz tady jses ty.

Mighty   3x   21 věcí které musíte udělat v GTA V... 21. Zahrát si jej na PC.... Na tej konzoli to je hroznej opruz :)Mightymighty28812    1.9.2014 17:52 Mighty

21 věcí které musíte udělat v GTA V... 21. Zahrát si jej na PC.... Na tej konzoli to je hroznej opruz :)

Malasnikov   1x   CzechNeverEnd: Myslel jsem to spis tak ze neprejizdim kolemjdouci (NPC) a nehazu granaty z okynka jak psychopat...nasledne nepobiju armadu poldu az do vlastni smrti...a pri respawnu u nemocnice neudelam 3 kroky abych hned mohl vytahnout raketomet a odpalit prvni projizdejici auto. Proste z tohohle stylu hrani nemam takovy poteseni jak nekteri hraci. GTA Online je trosku jina liga, tam se kvuli ostatnim hracum obcas neda hrat jinak nez agresivne. Jako kdyz vidim uprostred cesty k LS Customs stat hrace a reknu si ze nebudu hajzl a objedu ho misto abych ho srazil a on mi to oplati tim ze vytahne granatomet a odpali me do luftu. No tak to mam pak nervy ze bych tam s nim valcil klidne celou noc. :DMalasnikovmalasnikov16453    1.9.2014 17:47 Malasnikov

CzechNeverEnd: Myslel jsem to spis tak ze neprejizdim kolemjdouci (NPC) a nehazu granaty z okynka jak psychopat...nasledne nepobiju armadu poldu az do vlastni smrti...a pri respawnu u nemocnice neudelam 3 kroky abych hned mohl vytahnout raketomet a odpalit prvni projizdejici auto. Proste z tohohle stylu hrani nemam takovy poteseni jak nekteri hraci. GTA Online je trosku jina liga, tam se kvuli ostatnim hracum obcas neda hrat jinak nez agresivne. Jako kdyz vidim uprostred cesty k LS Customs stat hrace a reknu si ze nebudu hajzl a objedu ho misto abych ho srazil a on mi to oplati tim ze vytahne granatomet a odpali me do luftu. No tak to mam pak nervy ze bych tam s nim valcil klidne celou noc. :D

Brokarek    To mi připomíná traktoristy s kalašnikovem :D Těch je v BC spousta.Brokarekbrokarek13979    1.9.2014 14:09 Brokarek

To mi připomíná traktoristy s kalašnikovem :D Těch je v BC spousta.

CzechNeverEnd   1x   Malasnikov: Myslíš ten klidnější způsob, kdy někam jedem a vyvraždíme (teda spíš ty s ohledem na mou schopnost střelby) hráče na tom místě, protože by nás mohly zabít dřív než my je a pak se tam ještě půl hodiny mydlíme? :D :D :D :DCzechNeverEndczechneverend21707    1.9.2014 13:27 CzechNeverEnd

Malasnikov: Myslíš ten klidnější způsob, kdy někam jedem a vyvraždíme (teda spíš ty s ohledem na mou schopnost střelby) hráče na tom místě, protože by nás mohly zabít dřív než my je a pak se tam ještě půl hodiny mydlíme? :D :D :D :D

Malasnikov    Rascal: Vidlaci v Blaine County jsou hodne agresivni no. Kazdej u sebe nosi zbran, takze pokud nejakymu ukradnes auto tak po tobe zacne strilet. V pripade ze by si mu ujel tak mas zachvilku za prdeli nekolik jeho kamaradu na terenich motorkach. Vitej na americkym venkove. xD

Onty: Docela zvracena zabava. Me teda nikdy moc nebavilo bezduvodne zabijet lidi a rozpoutavat chaos. Ja si GTAcko vzdycky uzivam takovym klidnejsim zpusobem. Hodne me bavi provadet stunty vseho druhu, ale hlavne na motorce.
Malasnikovmalasnikov16453
    1.9.2014 11:46
Malasnikov

Rascal: Vidlaci v Blaine County jsou hodne agresivni no. Kazdej u sebe nosi zbran, takze pokud nejakymu ukradnes auto tak po tobe zacne strilet. V pripade ze by si mu ujel tak mas zachvilku za prdeli nekolik jeho kamaradu na terenich motorkach. Vitej na americkym venkove. xD

Onty: Docela zvracena zabava. Me teda nikdy moc nebavilo bezduvodne zabijet lidi a rozpoutavat chaos. Ja si GTAcko vzdycky uzivam takovym klidnejsim zpusobem. Hodne me bavi provadet stunty vseho druhu, ale hlavne na motorce.

BůhOnty    Jojo. . Vespucci Beach. . U kámoše jsme vzali to nejrychlejší/největší auto co jsme našli a projížděli jsme ty davy lidí :DBůhOntybuhonty2908    1.9.2014 11:26 BůhOnty

Jojo. . Vespucci Beach. . U kámoše jsme vzali to nejrychlejší/největší auto co jsme našli a projížděli jsme ty davy lidí :D

Rascal    Offroadování po horách s vytuněným jeepem byla docela zábava. Ovšem zábava pak nebyla třeba s rozbitým okýnkem potkat bandu krvechtivejch vidláků na motorkách.Rascalrascal7254    1.9.2014 09:49 Rascal

Offroadování po horách s vytuněným jeepem byla docela zábava. Ovšem zábava pak nebyla třeba s rozbitým okýnkem potkat bandu krvechtivejch vidláků na motorkách.

johnylewis   1x   Brokarek: Myslím, že v R* by Ti měli děkovat, jelikžo si jim sehnal minimálně potenciálního zákazníka :D :)johnylewisjohnylewis29285    31.8.2014 22:41 johnylewis

Brokarek: Myslím, že v R* by Ti měli děkovat, jelikžo si jim sehnal minimálně potenciálního zákazníka :D :)

Brokarek   2x   Malas: Jak říkám, je to jenom pár věcí z mnoha. Zrovna na BMX jsem střevo a moc zábavy jsem si neužil. A letadla nemám rád :D Já se ve hrách držím asfaltu.
A k těm náklaďákům... asi nejsi správný pyro.
Ale díky za tipy. Jestli si jednou dám tu šedesát devítku, vzpomenu si na tebe ;)
Brokarekbrokarek13979
    31.8.2014 22:35
Brokarek

Malas: Jak říkám, je to jenom pár věcí z mnoha. Zrovna na BMX jsem střevo a moc zábavy jsem si neužil. A letadla nemám rád :D Já se ve hrách držím asfaltu.
A k těm náklaďákům... asi nejsi správný pyro.
Ale díky za tipy. Jestli si jednou dám tu šedesát devítku, vzpomenu si na tebe ;)

Balthasar     :thumbup: pěkné čtení před vydáním nových verzí.... .Balthasarbalthasar14406    31.8.2014 22:04 Balthasar

:thumbup: pěkné čtení před vydáním nových verzí.... .

Malasnikov   1x   Brokarek: Nechapu jak ti v seznamu zabavnych aktivit v GTA V muze chybet blbnuti na BMX! At uz skakani na U-rampe nebo grindovani zabradli, delani silenosti na kole je neskutecna zabava! Teda aspon podle me. :)
Pak me treba jeste napada akrobaticky litani Mallardem nebo Besrou, podlitavani mostu a tak. Je to uzasnej adrenalin. No a nektery tipy bych vynechal. Napriklad nechapu co je zabavnyho na vyhazovani nakladaku do vzduchu, nebo pronasledovani NPC postav, ktery stejne nikam namireno nemaji. Takze clanek dobrej, ale osobne bych ho trosku upravil.
Malasnikovmalasnikov16453
    31.8.2014 21:48
Malasnikov

Brokarek: Nechapu jak ti v seznamu zabavnych aktivit v GTA V muze chybet blbnuti na BMX! At uz skakani na U-rampe nebo grindovani zabradli, delani silenosti na kole je neskutecna zabava! Teda aspon podle me. :)
Pak me treba jeste napada akrobaticky litani Mallardem nebo Besrou, podlitavani mostu a tak. Je to uzasnej adrenalin. No a nektery tipy bych vynechal. Napriklad nechapu co je zabavnyho na vyhazovani nakladaku do vzduchu, nebo pronasledovani NPC postav, ktery stejne nikam namireno nemaji. Takze clanek dobrej, ale osobne bych ho trosku upravil.

CZconnor    Lelanka:
Hmm to se ti povedlo... :-D.
CZconnorczconnor20481
    31.8.2014 21:06
CZconnor

Lelanka:
Hmm to se ti povedlo... :-D.

CZconnor   1x   Bropárek:
No polichotil, viz. : "Jinak well done Brokárku :-D. Přečetl jsem to celé a nenašel ani jednu chybu, lepšíš se :-) ! + Dobré tipy :thumbup: . " ;-) .
CZconnorczconnor20481
    31.8.2014 21:05
CZconnor

Bropárek:
No polichotil, viz. : "Jinak well done Brokárku :-D. Přečetl jsem to celé a nenašel ani jednu chybu, lepšíš se :-) ! + Dobré tipy :thumbup: . " ;-) .

Brokarek    To už je lepší.
A konec offtopicu.
Brokarekbrokarek13979
    31.8.2014 21:00
Brokarek

To už je lepší.
A konec offtopicu.